Kullanım Koşulları

/Kullanım Koşulları
Kullanım Koşulları 2018-02-04T15:23:54+00:00

Bu Web Sitesini görüntüleyerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına ve bu Web Sitesinde belirtilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız.
 
İlke Çelik Metal San. ve Tic. A.Ş.(Bundan sonra ‘İlke Çelik A.Ş.’ olarak anılacaktır) herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda, bu Kullanım Koşullarını ve bu Web sitesinde yer alan diğer tüm bilgileri değiştirilebilir. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu Web Sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu Web Sitesini yöneten tüm kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz.
 
Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo, grafik, ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları İlke Çelik A.Ş.’ye aittir. Web Sitemizde yer alan içeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan içerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.
 
Web sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar ve bu bağlantılar aracılığı ile erişeceğiniz web sitelerinin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak İlke Çelik A.Ş. hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. İlke Çelik A.Ş., bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.
 
İlke Çelik A.Ş., bu sitede yer alan içeriğin doğruluğunu sağlamak için çaba harcanmış olsa da bu konuda bir sorumluluk almayı reddeder ve bu içeriğin belirli bir amaca uygunluğunu ve bu bilgilerin doğru, güncel veya eksiksiz olduğu taahhüt ve garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötü niyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan İlke Çelik A.Ş. sorumlu tutulamaz.